Oslo Filharmoniske Orkester

On tour: Yes

Sign up to our Oslo Filharmoniske Orkester tour date 2019/2020 and concert tickets alert:

Upcoming Oslo Filharmoniske Orkester concerts and events

Friday 30 August 2019, 19:00

Strauss, Tsjaikovskij, Bartok

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Saturday 31 August 2019, 14:00

Kammerkonsert på Munchmuseet: Mendelssohn-Hensel og Bacewicz

with Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Munchmuseet
Tickets

Thursday 03 October 2019, 19:00

Mahler, Bruch | CRESCENDO

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Wednesday 09 October 2019, 19:00

Kort & klassisk | Rachmaninoff

with Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Thursday 10 October 2019, 19:00

Nordheim, Grieg, Sjostakovitsj

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Friday 11 October 2019, 19:00

Strauss, Grieg, Sjostakovitsj

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Wednesday 06 November 2019, 19:00

Kort & klassisk | Sjostakovitsj

with Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Thursday 07 November 2019, 19:00

Bull/Halvorsen, Rachmaninoff, Nordheim, Sjostakovitsj

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Thursday 14 November 2019, 19:00

Kverndokk, Irgens-Jensen, Grieg, Svendsen

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Sunday 17 November 2019, 14:00

Kammerkonsert i Gamle Logen: Mozart

with Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Gamle Logen
Tickets

Thursday 21 November 2019, 19:00

Berlioz, Brahms

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Tuesday 26 November 2019, 19:00

Musikken fra Star Wars

with Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Wednesday 27 November 2019, 19:00

Musikken fra Star Wars

with Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Saturday 30 November 2019, 12:30

Barnas julekonsert

with Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Thursday 05 December 2019, 19:00

Sjostakovitsj, Prokofjev

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Friday 06 December 2019, 19:00

Sjostakovitsj, Prokofjev

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Wednesday 11 December 2019, 19:00

Bach: Juleoriatoriet

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Thursday 12 December 2019, 19:00

Bach: Juleoriatoriet

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Thursday 19 December 2019, 17:30

Julekonsert

with Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Friday 20 December 2019, 20:00

Julekonsert

with Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Thursday 16 January 2020, 19:00

Beethoven, Strauss

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Friday 17 January 2020, 19:00

Beethoven, Strauss

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Saturday 01 February 2020, 12:30

Familiedag kl. 12-15 - konsert kl. 12.30

with Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Saturday 01 February 2020, 13:30

Familiedag kl. 12-15 - konsert kl. 13.30

with Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Saturday 01 February 2020, 14:30

Familiedag kl. 12-15 - konsert kl. 14.30

with Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Thursday 06 February 2020, 19:00

Mahler: Symfoni nr. 9

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Friday 07 February 2020, 19:00

Mahler: Symfoni nr. 9

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Wednesday 12 February 2020, 19:00

Kort & klassisk | Debussy og Ravel

with Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Thursday 13 February 2020, 19:00

Debussy, Salonen, Ravel

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Sunday 16 February 2020, 14:00

Kammerkonsert i Gamle Logen: Ravel og Berio

with Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Gamle Logen
Tickets

Thursday 20 February 2020, 19:00

Arriaga, Tsjaikovskij, Mozart

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Thursday 27 February 2020, 19:00

Beethoven, Auerbach, Adams, Debussy

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Thursday 05 March 2020, 19:00

Wagner, Berg, Brahms

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Sunday 08 March 2020, 14:00

Kammerkonsert i Gamle Logen: Bruckner og Tsjaikovskij

with Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Gamle Logen
Tickets

Wednesday 11 March 2020, 19:00

Kort & klassisk | Wagner og Stravinskij

with Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Thursday 12 March 2020, 19:00

Wagner, Skrjabin, Stravinskij

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Thursday 19 March 2020, 19:00

Mahler: Symfoni nr. 3

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Friday 20 March 2020, 19:00

Mahler: Symfoni nr. 3

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Thursday 26 March 2020, 19:00

Beethoven, Sibelius

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Friday 27 March 2020, 19:00

Beethoven, Sibelius

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Thursday 02 April 2020, 19:00

Påskekonsert

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Friday 03 April 2020, 19:00

Påskekonsert

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Friday 17 April 2020, 19:00

Brahms i Aulaen med Janine Jansen

with Få OBOS-rabatt, OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Universitetets Aula
Tickets

Thursday 23 April 2020, 19:00

Schubert, Saariaho, Mozart, Sibelius

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Wednesday 29 April 2020, 19:00

Kort & klassisk | Mahler: Symfoni nr. 5

with Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Thursday 30 April 2020, 19:00

Mendelssohn, Mahler

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Thursday 07 May 2020, 19:00

Beethoven: Symfoni nr. 9 (Mahler orkestrering)

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Friday 08 May 2020, 19:00

Beethoven: Symfoni nr. 9 (Mahler orkestrering)

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Thursday 14 May 2020, 19:00

Reich

with OBOS, Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Oslo-Filharmonien
Tickets

Thursday 28 May 2020, 19:00

Beethoven i Aulaen

with Oslo Filharmoniske Orkester, Oslo-Filharmonien

Venue Oslo, Norway, Universitetets Aula
Tickets